Черкаський «Славутич» провів перше зимове тренування

16 січня 2014, 08:32

Вчора у другій половині дня черкаський «Славутич» розпочав своє перше тренування у 2014-му році, інформує "Черкаський спорт".

Новий тренер, новий помічник, спортивний директор і нові футболісти працювали на штучному покритті стадіону у Білозір’ї.

Загалом у першому тренуванні під орудою Юрія Бакалова взяли участь 29 футболістів. Більшість із них представляють Черкащину, 9 - чемпіона області - білозірську «Зорю». Є і ті хто восени працював з Петровим. Зокрема «Славутич» продовжив угоди з лідерами команди – Дацюком та Захаревичем.

Перше тренування черкасців тривало трохи менше ніж півтори години. Серед когорти футболістів, які прибули на оглядини були і два відомі черкащанини – Юрій Гріщенко, що має досвід виступів за «УкрагроКом» та «Гірник-Спорт», а також Олег Синьогоб, котрий у попередньому році захищав кольори «Карлівки».

Як повідомив Юрій Бакалов, перед ним поставили завдання створити боєздатний колектив, у якому будуть виступати чимало місцевих вихованців. А от важку артилерію, у вигляді точкового підсилення команди, тренер готовий підтягнути трохи згодом. Говорить, що мав розмову навіть з деякими виконавцями, які працювали з ним у Прем’єр лізі. Також тренер підтвердив, що третій і останній передсезонний збір команда проведе за кордоном.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору