Черкаський школяр випустив гру про Євромайдан

16 січня 2014, 11:44

16-річний черкащанин Владислав Крутінь створив мобільну гру про Євромайдан «Ніч на Майдані». Її вже завантажили більше 4000 разів, інформує Vechirka.net.

Як виникла ідея створити таку гру?

- Я давно планував зробити щось патріотичне. А тут Євромайдан і це співпало. Над грою працював приблизно 2 тижні. Перша версія з’явилась 13 грудня. Потім було пару доробок.

У чому її суть?

- Головний герой, озброївшись Ак-47, залишився охороняти барикади. Аж тут несподівано в атаку пішли беркутовці, тітушки та інша нечисть. В тебе немає іншого вибору, ти маєш вистояти. Першим пішов «Беркут» з дубинками, з ним було просто. Далі пішли дивні швидкі Тітушки. Що буде далі?! Нічого, наш герой вистоїть, адже він козак з Холодного Яру, що виріс у тяжких умовах український буднів. Життя його навчило, як постояти за себе, адже Україна - найкраща школа виживання. Автомат Калашникова він взяв у діда Панаса, який воював у В'єтнамі. Головний герой був одним із тих, кому набридло співання гімну та танцюльки на Майдані Незалежності. Він прагне більш рішучих дій. Для того щоб головний герой міг рухатись, потрібно використовувати акселерометр. В який бік нахилили свій планшет або телефон, туди й буде пересуватись козак.

Чи сам ти був на майдані?

- Так, звісно. Я двічі був із друзями у Києві на Євромайдані і один раз у Черкасах. Приїжджав зранку, а ввечері повертався додому. Найбільше мене вразила велика кількість людей. Те, що всі були піднесені духом і мали спільну ідею.

Чи підтримуєш ти ідеї, за які там стоять?

- Звісно я їх підтримую. Адже тільки в Європі Україна зможе стати по справжньому незалежною від Росії.

Що є на твою думку рушійною силою Майдану?

- Це велика кількість людей, які об’єднані однією ідеєю. Також я вважаю, що Майдану потрібен хороший лідер. Можливо, ним би міг стати Олег Тягнибок. Але, на мою думку, він не зміг вдатися до рішучих дій, коли це було потрібно. Адже така кількість людей, яка була до цього на Майдані, могла запросто змінити владу.

Це перша твоя гра?

- Більш-менш серйозна – так. До цього я робив простенькі програми для платформи андроїд на зразок «хрестики-нулики».

Програмування – твоє хобі чи ти плануєш серйозно цим займатися?

- Зараз я навчаються в 11 класі фізико-математичного ліцею. Але ще не вирішив, куди вступатиму. Тобто поки що для мене це хобі.

Хтось із твоїх друзів грає у твою гру?

- Звісно, всі, у кого є андроїд-пристрій. Їм подобається. Також кожен починає радити, що можна було б додати в гру. Тож я постійно її оновлюю.

Завантажити гру можна тут.

Поділитись

Коментарі

Вгору