Черкаський рок-гурт зняв кліп до річниці Майдану (відео)

20 лютого 2016, 11:20

201660

Черкаський гурт "Спів Братів" до річниці трагічних подій на Майдані випустив новий кліп. Музику до пісні "Очі Небесної Сотні" написав фронтмен гурту Дмитро Осичнюк. Про ідею кліпу та те, чому до нього не увійшли кадри з подій на Майдані, сайту vikka.ua розповів старший із братів.

"Тема Майдану не просто близька нам – ми брали активну участь у тих подіях з першого дня, глибоко переживали все, що відбувалося. Декілька разів ми виступали на сцені Майдану, співали пісні", - зазначив Дмитро Осичнюк.

Він розповів, що музика на слова запорізького поета Олександра Виженко та кліп були створені за лічені дні. "Ми дуже хотіли встигнути випустити кліп на річницю Майдану, тому робили все дуже швидко. Буквально за три дні написали пісню та створили кліп. При цьому наша команда складалася лише з шести осіб. Нас – четверо братів, батько, який ставив світло, зйомки робив наш друг, молодий режисер Олександр Фауст. Він навчається в моїй школі", - поділився музикант.

Музикантам довелося швидко вирішувати всі технічні моменти. Свою підтримку братам Осичнюкам надав депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов.

Відео для кліпу записали в Черкасах на одному з підприємств української меблевої групи "Венето", де, за словами Дмитра Осичнюка, була відповідна енергетика. "В якості декорацій ми використовували шини та піддони. Таким чином відтворили атмосферу Майдану дворічної давнини", - розповів учасник гурту. Він підкреслив, що хоча пісня і вшановує пам’ять Героїв Майдану, вона не жаліслива, а світла і сповнена світлих та добрих надій про майбутнє. Саме тому в кліпі не використовувалися кадри з подій Майдану.

Поділитись

Коментарі

Вгору