Черкаське товариство захисту тварин святкує свій День народження (відео)

25 листопада 2015, 20:00

Товариство захисту тварин «Друг» відзначило 8 річницю своєї роботи. Єдиний у Черкасах комунальний притулок для тварин було створено у 2009-му завдяки ініціативі зоозахисників. За роки діяльності працівникам і волонтерам вдалося врятувати півтисячі тварин, які потрапили у ДТП чи стали жертвами людської жорстокості, простерилізувати більше чотирьох тисяч вухатих та хвостатих, а більше шести тисяч чотирилапих знайшли новий дім, інформує ЧСН.

Їх усього 12, волонтерів-зоозахистників, які вже 8-й рік поспіль переймаються проблемами безпритульних тварин. Кожної неділі вони збирають у притулку і по кілька годин приисвячують чотирилапим. Волонтер Леся Матвєєва розповідає, що входить до її обов’язків.

Аби доглянути 300 собак, які нині живуть у притулку, волонтерам допомагають небайдужі містяни. Одні їжею, інші приходять вигуляти тварин. Олександра прийшла сьогодні у гості до чотирилапих вже учетверте. Зізнається: спочатку побоювалася йти, адже знала – буде занадто хвилюватися. Нині ж ні на мить не пошкодувала, що наважилась на візит.

Щонеділі до безпритульних тварин приходить з десяток відвідувачів, які радо спілкуються з чотирилапими і тим самим поліпшують їм настрій. Та, попри таку увагу, зоозахисники наголошують: притулок – не місце для домашніх улюбленців. Тварині, у якої ще вчора був власний дім, не вижити на вулиці. Адже, як співають у відомій пісні із мультфільма «Людина собаці – друг», а справжні друзі – завжди поруч.

Поділитись

Коментарі

Вгору