Черкаський гуртожиток на Хоменка передали у власність міста

17 лютого 2016, 07:35

932419

Проблемний черкаський гуртожиток, що по вулиці Хоменка, 5, передали у власність громади міста. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 16 лютого.

Нагадаємо, досі цей гуртожиток був на балансі приватного підприємства, яке неналежно утримувало його. Як результат – там періодично виникали проблеми з наданням комунальних послуг (їх мешканці отримували з перебоями). Тривалий час влада Черкас працювала над тим, аби передати всі мережі й сам будинок на баланс міста. Як ідеться в ухваленому на засіданні виконкому рішенні, після затвердження акту прийому-передачі у власність територіальної громади міста Черкаси його передадуть на баланс комунального підприємства «Соснівська служби утримання будинків».

Як повідомила директор департамент економіки та розвитку Ірина Удод, далі Наглядова рада має розглянути заяви мешканців будинку про надання дозволу на приватизацію житлових приміщень. А вже після цього буде підготовлено й винесено на засідання виконкому проект рішення про початок приватизації кімнат у гуртожитку.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору