Черкаський гурт заснував музичну школу-студію

12 квітня 2015, 20:00

1

Брати Осичнюки, учасники популярного черкаського гурту “Спів Братів”, взялися вчити черкащан музиці, пише in.ck.ua

Хоче грати Цоя у дворі, а вчить гаму до-мажор — така ситуація не рідкість серед дітей, які зацікавилися музикою, але навчаються за загальною програмою традиційних музичних шкіл.

Хлопці з гурту "Спів Братів" вирішили змінити підхід і вчать дітей саме тій музиці, яка подобається малечі. Відмінності студії Осичнюків від традиційної музичної школи полягають і в навчальній програмі, і у методах викладання.

- Чотирнадцятирічний хлопчик ішов додому, побачив, як хлопці у дворі грають на гітарі. Йому це дуже сподобалось, Мама віддала його в музичну школу. Під час навчання йому пропонують вивчати класику, вимагають правильно тримати гітару і викладають гами. А він мріяв зовсім не про це!.. Він хотів грати музику, яка йому подобається... Звісно, якщо людина хоче стати професійним музикантом, треба підходити до навчання системно. Але якщо ти хочеш чогось простого і неформального, це пряма дорога до нас, - розповідає музикант Дмитро Осичнюк.

Всі охочі можуть спробувати пограти на будь-якому з інструментів, які є в студії братів Осичнюків, а вже потім обрати щось до душі. Одні приходять у школу з нульовим знанням, інші мають певний досвід.

Брати-музиканти із гурту "Спів Братів" проводять заняття особисто. У Артема та Дмитра є дипломи викладачів музичної школи, Антон та Леонтій – на випускному курсі Черкаського музичного училища.

- Схема заняття приблизно така: на початку уроку – технічні вправи, розспівки, далі – конкретна робота над обраним твором, у кінці уроку займаємось фортепіано, тому що кожен музикант повинен на базовому рівні володіти фортепіано.

Весь урок триває 45 хвилин – це оптимальний час для засвоювання інформації. У тиждень ми проводимо два індивідуальні й одне групове заняття, яке називається “Музичний світогляд”. Цей урок включає елементи нотної грамоти, сольфеджіо, але в спрощеній актуалізованій версії, а також перегляд відео і концертів гідних для наслідування музикантів, прослуховування музики. Одним словом, це формування музичного смаку в учнів. Ми хочемо, щоб дитина слухала якісну музику, наслідувала визнаних у світі виконавців, - каже музикант Артем Осичнюк.

Наразі школу-студію відвідує близько 15 учнів. Графік узгоджують відповідно до побажань клієнтів. Навчання (три заняття на тиждень) платне.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору