Черкаський драмтеатр покаже киянам дві резонансні постановки-шоу

03 лютого 2018, 13:01

7 і 8 лютого на сцені київського театру на Подолі черкащани покажуть дві резонансні постановки. Для своїх мінігастролей у столиці колектив Черкаського обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка під керівицтвом Петра Ластівки представить глядачам дві резонансні постановки-шоу «Україна-Європа» і «Бувальщину… українські водевілі», пише "Вичерпно".

- У нас різноманітний репертуар, але зараз ми вирішили показати, що наші артисти можуть грати все, ну майже все, — підкреслив Петро Ластівка. — 7 лютого київська публіка переконається, що драматичні актори є чудовими співаками. У арт-шоу «Україна — Європа» лунатимуть світові хіти і популярні українські композиції. Ми хочемо, аби Черкащина скоріше приєдналася до Європи. Українці були і є європейським народом! Цим шоу ми доводимо, що наш колектив має величезний творчий потенціал, як класно співають і танцюють наші артисти, які чудові у нас оркестранти.

8 лютого кияни побачать «Бувальщину… українські водевілі», у якому піднята актуальна тема, коли недосвідчені батьки роблять шкоду своїм дітям. Тексти Марка Кропивницького та Антона Велисовського набули сучасного відтінку. У цій постановці органічно поєдналися український вертеп, французький фарс і італійська commedia dell’arte.

Нагадаємо, влітку 2015-го, пожежа зруйнувала глядацьку залу черкаського драматичного театру. Та попри труднощі митці натхненно працюють. У березні, якщо не буде ніяких катаклізмів, публіку запросять у відреставрований театр на новосілля.

Вгору