“Черкаський Дніпро” здобув срібло чемпіонату

02 червня 2016, 10:21
Фото з сайту ФК "Черкаський Дніпро"

«Черкаський Дніпро» досяг свого найвищого результату у новітній історії нашої держави – «срібло» чемпіонату України серед команд першої ліги.

Про це йдеться на офіційному сайті ФК "Черкаський Дніпро".

Незважаючи на рішення атестаційного комітету ФФУ, яке позбавило можливості другій за рангом команді першої ліги у наступному сезоні грати у Прем’єр-лізі, підопічні Ігоря Столовицького вийшли на поле полтавського стадіону «Локомотив» вкрай вмотивованими. Тим паче на грі були присутні перші особи міста і області – міський голова Анатолій Бондаренко та голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Черкащани з перших хвилин поєдинку розпочали осаду захисних редутів господарів поля, а кількість гольових моментів біля воріт опонента просто зашкалювала.

Вже на 7-ій хвилині після навісу із правого флангу Олександр Батальський перевірив на міцність поперечку воріт ФК «Полтава». У одній із наступних атак Максим Лісовий з гострого кута небезпечно пробив повз дальню стійку. Двічі Ярослав Ямполь роздавав навіси з правого флангу – у першому випадку Ігор Семенина влучив у голкіпера Мирослава Боня, а в другому Олександр Батальський в падінні головою пробив мимо цілі.

Після перерви гольові моменти біля воріт полтавчан почали виникати ледь не що хвилини. Бонь потягнув постріл від Батальського, а на добиванні Ямполь був не точним. Згодом нападник дніпрян Олександр Батальський з лінії карного майданчика перекинув м’яча і через голкіпера і через поперечку воріт. Далі Леван Кошадзе з дуги поцілив у стійку.

Долю матчу вирішили два розіграшу кутових: на 64-ій хвилині після удару в падінні головою Олега Кошки найвправнішим на добиванні у карному майданчику господарів поля виявився капітан команди Олег Тарасенко, а на 81-ій хвилині Олександр Сафонов з ліній воротарської розстріляв Мирослава Боня – 2:0.

У проміжку між забитими голами відзначимо відмінний дальній удар грузина Левана Кошадзе та сейв голкіпера ФК «Полтава».

У час, що залишився до завершення поєдинку, приїжджа команда впевнено контролювала хід гри та не залишила жодного натяку на шанс господарям бодай завдати удар по воротам Максима Кучинського.