«Черкаський Дніпро» – чемпіон другої ліги

04 червня 2015, 13:24

86f7704d9c5f8cb3457d7922c087a4df

Перемігши 3 червня «Енергію» з Нової Каховки з рахунком 0:3, «Черкаський Дніпро» таки добився свого, відстоявши перше місце в друголігових перегонах.

Черкащани активно розпочали звітний матч: Олег Давидов «плюнув» з лінії карного майданчика – м’яч, зрикошетивши від захисника «Енергії», просвистів над хрестовиною. Дніпряни відкрили рахунок на 9-ій хвилині – реактивий Юрій Бушман, організувавши атаку на власній половині поля, відгукнувся  на пас від Ігоря Мединського.

Після забитого голу приїжджа команда посилила тиск на ворота свого опонента. Ігор Мединський, уникнувши офсайду, прострілював на Артема Довбика, проте нападника «Черкаського Дніпра» на мить випередив Леонід Щербина. У середині першого тайму Юрій Бушман навісив у карний майданчик, а Андрій Сторчоус головою пробив над поперечкою воріт новокаховців.

Господарі поля не збиралися відсиджуватися у захисті – під час чергової контратаки Сергій Гайдаєнко не зміг влучити у ближній кут воріт Ореста Будюка.

На 34-ій хвилині Андрій Сторчоус розрізним пасом мав вивести Олександра Батальського один в один, але голкіпер «Енергії» Дмитро Зелінський, залишив власні володіння перервав атаку черкащан.

Після перерви удар з лету Юрія Бушмана (пас від лицьової лінії від Антона Довбика) парирував воротар господарів поля. Черкащани подвоїли рахунок на 71-ій хвилині гри: Вадим Гонщик здійснив фланговий навіс на дальню стійку, де Олег Синьогуб переадресував м’яча на Олександра Батальського і форвард дніпрян ударом під поперечку довів лік забитим голам у поточному сезоні до 18-ти.

До честі господарів, вони не опустили руки, а продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Так Сергій Цибульський на підборі під час розіграшу кутового пробив поруч із дальньою стійкою воріт «Черкаського Дніпра».

6fd5fae82759079484a871cab07e1c94

Кінцівка гри видалась багатою на події. Подачу Олега Синьогуба результативно не використав Ігор Мединський. Натомість, юний Антон Вакуленко свій дебют на професіональному рівні відзначив голом – 3:0!

На 5-ій компенсованій хвилині Орест Будюк потягнув два поспіль удари від Івана Тимофіїва та Павла Гарібяна.

Перемога в останньому 27 турі стала золотою для підопічних Ігоря Столовицького, яким 6 червня у рамках свята футболу з нагоди дня міста та 60-рячного ювілею команди будуть вручені чемпіонські медалі турніру серед команд другої ліги сезону 2014/15 років.

За інформацією офіційного сайту ФК "Черкаський Дніпро"