Черкаський депутат за 15 тисяч доларів роздавав незаконні дозволи

08 грудня 2014, 09:20

1

Рішенням Соснівського районного суду м. Черкаси винесено обвинувальний вирок депутату Черкаської міської ради, який вимагав 15 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-група УСБ України в Черкаській облсті.

У ході досудового слідства встановлено, що депутат та член постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування Черкаської міськради вимагав гроші від приватного підприємця за дозвіл на встановлення кіосків у Черкасах. За 15 тисяч доларів США посадовець обіцяв посприяти підприємцю у встановленні трьох тимчасових споруд торгівельного призначення.

У січні ц.р.. співробітники СБУ затримали депутата у його робочому кабінеті «на гарячому» під час одержання частини хабара - 10 тисяч гривень.

Вироком суду посадовця визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на два роки.

Поділитись

Коментарі

Вгору