Черкаський баскетболіст підписав контракт з Лос-Анджелес Лейкерс

11 липня 2018, 19:07

Вихованець “Черкаських Мавп” Святослав Михайлюк став гравцем команди НБА - Лос-Анджелес Лейкерс.Черкащанин підписав трирічний контракт із озерними на загальну суму 4.6 мільйони доларів. Про це повідомляє "Черкаські Мавпи" із посиланням на інсайдер Yahoo - Шамс Хараниа.

Святослав розпочав свою професійну кар’єру ще в сезоні 2012/13, коли в декількох матчах зіграв за основу “Черкаських Мавп”. Справжній вибух черкащанин зробив на домашньому Євробаскеті в Києві у 2013 році, тоді в столичному Палаці Спорту шістнадцятирічний Михайлюк у середньому здобував 25.2 очок, 8 підбирань та 3.4 передачі.

Після цього був успішний сезон у “Мавпах”, де головний тренер почав довіряти вихованцю серйозні хвилини на паркеті.

Ще під час сезону 2013/14 Святослав отримав низку пропозицій від провідних американських університетів та в підсумку обрав саме Канзас, де і провів наступні 4 роки.

В останньому сезоні за Джейхоукс Михайлюк був одним із лідерів команди та набирав у середньому 14.6 очок та 3.9 підбирань, а також встановив рекорд програми (з 1898 року) за кількістю влучних триочкових за сезон – 115.

По закінченню сезону на Михайлюка очікували перегляди в десятках команд НБА та вирішальний драфт, за підсумками якого він й потрапив до Лейкерс. Варто додати, що на обранні Святослава наполягав легендарний Меджик Джонсон.

Вгору