Черкаських репетирорів просять задекларувати отримані доходи

24 лютого 2016, 18:23

repetytor-navchannja-710x434

Платними послугами вчителів – репетиторів сьогодні користуються більшість батьків, які бажають покращити поточні знання власних дітей чи підготувати їх до вступу до вищих або спеціалізованих професійних навчальних закладів. Дохід, отриманий репетиторами в результаті надання таких послуг, підлягає обов’язковому декларуванню.

Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

До репетиторських послуг, зокрема, зараховують: підготовку дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

“Вчитель-репетитор, який у 2015 році не був зареєстрований суб'єктом підприємницької діяльності, але надавав репетиторські послуги фізичним особам, повинен включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу. Відповідно, він повинен подати річну декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з отриманих доходів (15% або 20%) та військовий збір (1,5%)”, - наголосила Анна Білик.

Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані у 2015 році, від жителів міста Черкаси приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, каб. 417. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-28-89, 45-34-27.

За інформуцією прес-служби ДПІ  у м. Черкасах

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору