Черкаському спортсмену придбають житло

26 вересня 2017, 11:32

Півмільйона гривень збираються виділити з міського бюджету для черкаського спортсмена Сергія Куліша, який став срібним призером Олімпійських ігор у 2016 році у змаганнях з кульової стрільби. Цих коштів спортсмену має вистачити для придбання житла.

- Сергій Куліш – це майстер спорту України міжнародного класу, член збірної України, багаторазовий переможець та призер міжнародних та Всеукраїнських змагань, - зазначив на засіданні виконавчого комітету ЧМР директор Департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ігор Волошин. – Та головне - він є вихованцем нашої черкаської школи. Тож наш департамент пропонує зняти кошти у бюджеті розвитку з капітального ремонту прилеглих територій у розмірі 500 тисяч гривень.

На засіданні виконкому також міркували, як правильно відповідно до законодавства вчинити: придбати Сергію Кулішу квартиру, чи виділити  500 тисяч, на які він вже сам купить житло. Врешті, виконавчий комітет вирішив, що департамент освіти має детальніше вивчити питання механізму виділенні коштів і розглянути його на бюджетній комісії.

Поділитись

Коментарі

Вгору