Черкаській дитині, яка осиротіла через війну, чиновники відмовляють в допомозі (відео)

17 січня 2015, 10:55

10935438_890837954271095_848428808_o

Шестирічний сирота з Черкащини Максим Геш залишився без батька, який загинув на сході, та навіть без допомоги від держави.Чиновники  поки не призначають компенсацію за смерть батька, - повідомляють "Подробності".

Максим - круглий сирота. Мати померла, коли йому ще й року не було. Батько загинув торік на Донбасі. Він був оператором-наводчиком БТРа у 80 дисантній бригаді. Брав участь у боях за 32 блок-пост, там і загинув, - так кажуть командири.  Але його тіла до цих пір не знайшли.

Через те, що за документами чоловік числився безвісти зниклим, а не загиблим, виплачувати допомогу  на Максима у 380 гривень в місяць як батьку-одинаку, перестали. По тій же причині бабуся не могла оформити й опікунство над внуком.

Врешті, свідоцтво про смерть таки вдалося вибити.

- Для мене це був найстрашніший день - отримати свідоцтво, - каже бабуся хлопчика Олена Геш.

Відповідно до закону, за смерть батька хлопцю мають назначити компенсацію  у розмірі  609 тис. грн.

- Розпочали оформлення докуменів на допомогу. Але з Міністерством оборони поки не зрозуміло,  - розказує сільський голова Володимир Щербатюк.

Зараз же бабуся поспішає оформити опікунство, бо лише тоді відновлять проплати в 380 гривень. А Максим постійно запитує, коли повернеться батько.

Поділитись

Коментарі

Вгору