Черкаські владці проінспектували національний університет

20 вересня 2016, 18:39

6 (1)

Черкаський національний виш навідало керівництво міста та області. Владці оглянули територію біля університету, а також приміщення, де студенти опановуватимуть військову справу. Про це повідомляють у прес-службі вишу.

Як пояснив учасникам зустрічі ректор Олександр Черевко, нині тривають ремонтні роботи в навчальному корпусі № 1. Облаштовується приміщення кафедри, зброярня, навчальні аудиторії, замовлено форму студентам. Усе крило корпусу буде оснащене тематичною наочністю.

Представники влади оглянули й територію Університетської площі, яку буде реконструйовано відповідно до потреб підготовки офіцерів.

— Наше клопотання про допомогу в реконструкції площі підтримує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Розраховуємо також на підтримку з боку депутатів обласної ради, — поінформував ректор. Він також подякував міському голові за те, що комунальні служби міста впорядковують прилеглу до Університетської площі територію.

7

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко пообіцяв сприяти у питанні забезпечення військовою технікою та навчальною зброєю. Він запевнив, що область має можливість відремонтувати техніку, яка буде надана для навчання.

— Ми дякуємо всім, хто підтримав ініціативу Черкаського національного та обласної влади створити кафедру військової справи, — зазначив Олександр Черевко. — Це об’єднує тих, кому небайдужа українська національна ідея, — незалежність, материнська мова, національна культура та прагнення до духовної єдності. І ця робота — важливий крок у розвитку національно-патріотичного виховання на Черкащині.

Нагадаємо, кафедра військової справи створена в ЧНУ ім.Б.Хмельницького в 2015 році. Нині триває набір студентів для підготовки офіцерів запасу. Документи можна подати до 1 жовтня.

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору