Протягом 22-ох днів вони роблять по 22 віджимання і щодня передають естафету комусь із побратимів. Акція запозичена в американських військовослужбовців. І покликана допомогти учасникам бойових дій впоратися зі стресом та повернутися до звичного життя, інформує ЧСН.
Олексій уже два роки як повернувся із зони бойових дій. Пішов добровольцем і понад півроку служив у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Пройшов по всій довжині фронту – від Маріупольського напрямку до Луганського. Нині, щоб допомагати бійцям адаптуватися організував спілку воїнів АТО. Участь у антидепресивній естафеті взяв у свій День Народження.
Сьогодні долучився до естафети і майор Олег Гресь. Він пішов на Схід під час першої хвилі мобілізації. Боронив Україну протягом року. Після повернення відразу став до роботи, тому швидко адаптувався до мирного життя. Сьогодні він робить 22 віджимання, щоб іще раз довести – військова спільнота згуртована та готова підтримати кожного.
Започаткували естафету військові США три роки тому. За статистикою, в Америці щодня скоюють самогубства 22 ветерани війни через посттравматичний стрес. Цією акцією черкаські бійці привертають увагу до проблеми та переконують: психологічні травми подолати можливо. Крім моральної користі, естафета має практичну, заняття спортом знімає нервову напругу і допомагає відволіктися.
Щоб подолати посттравматичний стрес, психологи рекомендують більше займатися улюбленими справами та не боятися звертатися до фахівців. Посттравматичний стресовий розлад може спіткати кожного, хто брав участь у військових діях. Тому черкасці поспішають залучити до акції якомога більше учасників бойових дій на Сході України.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram