Черкаські велосипедисти вибороли нагороди на чемпіонаті України

15 вересня 2018, 07:59

Черкаські велосипедисти вибороли нагороди на чемпіонаті України

У селі Поляниця Івано-Франківської області з 30 серпня по 2 вересня проходили змагання командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час, індивідуальних групових гонках (чоловіки, жінки, молодь до 23 років, юніори, юніорки), повідомляє "ЧЕмпіон".

За нагороди чемпіонату змагались спортсмени десяти команд: команда ОКІП 1, команда МІХ 1, команда Миколаївської обл., команда Київської обл., команда Тернопільської обл., команда МІХ 2, команда ОКІП 2, команда Черкаської обл., команда Хмельницької обл. 1 та команда Хмельницької обл. 2.

Черкащину представляло семеро спортсменів: Віталій Новаковський, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко, Данило Охмак, Денис Кобильник, Мар’ян Маслій та Андрій Романов.

За загальнокомандними результатами в індивідуальній гонці на час (чоловіки до 23 років) та індивідуальній груповій гонці (6х27) 162 км команда спортсменів Черкаської області у складі: Віталій Новаковський, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко здобули ”бронзові” медалі. У особистому заліку Ростислав Царан посів другу сходинку п’єдисталу пошани.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору