Черкаські тюремники запрошують на відпочинок: 20 грн за день, доба – 40 грн

01 червня 2015, 10:02

1

Затишні будиночки літньої бази відпочинку "Черкаський бір", що перебуває на балансі державного підприємства Черкаської виправної колонії (№62) готові здати всім бажаючим.

"Черкаський бір" — лісовий масив, що розташований на північно-західній та північній околиці міста Черкаси в Центральній Україні, є відомим пристеповим бором. Ліс утворився ще за часів дольодовикової епохи. Зараз це найбільший в Україні сосновий масив природного походження, який зберігся на південній межі ареалу сосни звичайної." Саме в цьому мальовничому місці розташовані затишні будиночки літньої бази відпочинку, що перебуває на балансі державного підприємства Черкаської виправної колонії управління ДПтС в Черкаській області (№62).

Керівництвом управління вживаються заходи по благоустрою об’єкту відпочинку, постійно проводяться поточні та косметичні ремонти. Завдячуючи цьому, всі бажаючі мають змогу відпочити з сім’єю або веселою компанією друзів.

"Вартість відпочинку на базі для персоналу становить 10 гривень – денний час та 20 гривень – доба; для інших громадян – 20 та 40 гривень, відповідно", – зазначив заступник начальника управління з ресурсного забезпечення Олександр Дуденко

Поділитись

Коментарі

Вгору