Черкаські спортсмени взяли весь п’єдестал пошани на чемпіонаті України з триатлону та “золото” в естафетах-мікст

30 липня 2018, 08:10

триатлон

Черкаси 28-29 липня приймали чемпіонат України з триатлону, чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст, Дитячу триатлонну лігу та змагання аматорів. Спортсмени із 22 регіонів нашої країни стали учасниками змагань. Загалом за перемогу чемпіонату боролися понад 300 атлетів.

У перший день відбулися індивідуальні змагання в чотирьох номінаціях: кадети, кадетки, юнаки та дівчата. Спортсмени, залежно від номінації, долали 300 та 500 метрів плавання, 8 та 12 кілометрів велогонки, 2 та 3 кілометри бігу. Черкащанки-кадетки зайняли весь п’єдестал пошани - вибороли три перші місця. Це – триатлетки Вероніка Пащина, Ксенія Корнієнко та Дар’я Бережна.

Чемпіонат відбувся як відбірковий етап для кадетів та юніорів напередодні чемпіонату Європи з триатлону.

І місце – Василь Винницький (Львівська обл.), результат – 40 хвилин 55 секунд

ІІ – Володимир Соломенюк (Житомирська обл.)

ІІІ – Іван Третяк (Дніпропетровська обл.)

Дівчата

І місце – Олександра Павлова (Запорізька обл.), результат – 46 хвилин 53 секунди

ІІ – Марія Ага (Дніпропетровська обл.)

ІІІ – Діана Петрук (Донецька обл.)

Цього дня також змагалися юні спортсмени в Дитячій триатлонній лізі. За перемогу боролися понад 160 учасників зі всієї України. Юні спортсмени долали різні дистанції залежно від віку. Учасники 2005-2006 р.н. пропливли 200 метрів та пробігли 1 кілометр. Учасники 2007 р.н. і молодші здолали 100 метрів плавання та 500 метрів бігу. Наймолодшій учасниці було 7 років. В індивідуальній гонці черкаські спортсмени вибороли 7 призових місць, в командних змаганнях – в естафеті-мікст черкащани здобули «бронзу» змагань.

Дівчата 2009 р.н.і молодші:

І місце – Адель Шманова (Одеська обл.)

ІІ – Аміна Марченко (Черкаська обл.)

ІІІ – Вікторія Голумбйовська (Житомирська обл.)

Хлопці 2009 р.н. і молодші:

І місце – Єгор Корнієнко (Черкаська обл.)

ІІ – Ігор Бугайчук (Одеська обл.)

ІІІ – Ростислав Сігеєв (Черкаська обл.)

Дівчата 2008 р.н.

І місце – Дана Сорока (Львівська обл.)

ІІ - Соня Лесняк (Львівська обл.)

ІІІ – Катерина Андріанова (Харківська обл.)

Хлопці 2008 р.н.:

І місце – Володимир Сироїшка (Львівська обл.)

ІІ – Матвій Малиш – (Дніпропетровська обл.)

ІІІ – Дмитро-Діонісій Остяк (Львівська обл.)

Дівчата 2007 р.н.

І місце – Анастасія Снесар (Черкаська обл.)

ІІ – Альбіна Заєць (Харківська обл.)

ІІІ – Іванна Дибченко (Черкаська обл.)

Дівчата 2006 р.н.

І місце – Катерина Каранкопова (Одеська обл.)

ІІ – Поліна Кузьменко (Житомирська обл.)

ІІІ – Єва Сорока (Львівська обл.)

Дівчата 2005 р.н.

І місце – Катерина Алєксєєва (Харківська обл.)

ІІ – Анна Крилова (Одеська обл.)

ІІІ – Каріна Мельник (Київ)

Хлопці 2006 р.н.

І місце – Юрій Голян (Львівська обл.)

ІІ – Назар Кручко (Львівська обл.)

ІІІ – Стас Новгородський (Львівська обл.)

Хлопці 2005 р.н.

І місце – Данило Наревач (Львівська обл.)

ІІ – Владислав Німко (Житомирська обл.)

ІІІ – Володимир Шерстов (Черкаська обл.)

Естафета-мікст:

І місце – Житомирська обл.

ІІ – Харківська обл.

ІІІ – Черкаська обл.

У другий день змагань – 29 липня - відбувся чемпіонат з триатлону в естафетах-мікст, коли спортсмени боротимуться за перемогу в командній гонці. Тут змагалися дві номінації; кадети та юнаки.

Перше місце чемпіонату завоювали команди Черкаської області (кадети) та Одеської області (юнаки), друге місце посіли команди Черкаської та Запорізької областей, «бронзу» ж вибороли команди Харківської та Дніпропетровської областей.

Під час цих змагань хлопці та дівчата в одній команді почергово долали дистанції: 300 метрів плавання, 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу.

На таких дистанціях випробувати свої сили змогли також всі охочі під час змагань аматорів. Загалом майже 20 учасників різного віку та рівня підготовки долучилися до перегонів. Аматори також мали пропливти 300 метрів, проїхати на велосипеді 8 кілометрів та пробігти 2 кілометри.