Проаналізувати та систематизувати проблеми рибної галузі, з якими стикається малий та середній бізнес, розробити та впровадити дерегулятивні ініціативи намагалися участники круглого столу «Дерегуляція проти корупції», що відбувся у Черкасах 31 серпня, пише Черкаський край.
Учасниками стали керівники та власники найбільших підприємств регіону, що здійснюють промисловий лов та займаються аквакультурою.
Рибалки висловили занепокоєння імовірним мораторієм на промисловий вилов риби. Черкасці впевнені, це загубить їхній бізнес, адже ухвалення законопроекту про мораторій спричинить зростання браконьєрства, корупцію, безробіття, зростання цін на продукцію. Учасники круглого столу зауважили, що наукові програми із зарибнення є набагато ефективнішими для відтворення рибних запасів, ніж мораторій.
Також представники рибних господарств пропонували зробити більш жорсткими штрафи і кримінальну відповідальність за браконьєрство. Кожен браконьєр повинен на собі відчути жорстку відповідальність. Поставив сітку — продав хату, щоб штраф сплатити. А за електровудочку — у тюрму, висловили думку рибогосподарники.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram