Черкаські рятувальники повернулися із зони АТО (відео)

30 вересня 2014, 08:42
25

Фото прес-служби відомства

П’ятеро черкаських рятувальників повернулися із зони антитерористичної операції. Вперше у зоні військових дій фахівці ДСНС протягом місяця виконували завдання інженерно-технічного характеру, інформує прес-служба відомсва.

 

Зведений загін під керівництвом заступника начальника Управління ДСНС у Черкаській області полковника служби цивільного захисту В’ячеслава Гончара, до складу якого увійшло 87 рятівників із усіх областей України  спільно працювали над облаштуванням оборонних рубежів, відновленням інфраструктури у звільнених районах. Для проведення інженерних робіт оборонного спрямування рятівники, серед яких були і 5 черкащан, використовували можливості півсотні одиниць важкої інженерної техніки.

23

 

- Впродовж місяця кожен з вас, перебуваючи у надскладних умовах із загрозою життю, допомагали нашій армії, місцевому населенню. Ви довели, що можете з гідністю виконувати покладені на вас завдання, навіть у складний воєнний час, - зауважив, вітаючи рятувальників із поверненням на рідну землю, начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь.

Фото прес-служби відомства

Фото прес-служби відомства

Кожен співробітник, який повернувся із зони АТО, отримав подяку від керівництва Управління, а також грошову винагороду. Нині рятівники йдуть у відпустку, під час якої зможуть відновити своє здоров’я, адже після майже місячного відрядження вони потребують як медичної, так і психологічної допомоги.

Поділитись

Коментарі

Вгору