Черкаські роботодавці перерахували майже 376 млн грн єдиного внеску

23 червня 2016, 06:33

гроші

Платники податків Черкас сплатили за січень-травень 2016 року майже 376 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема, у травні п.р. бюджет поповнився на 73,1 млн. грн.

Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Як зазначив Антон Царюк, з травня п.р. фіскали очікують зростання надходжень єдиного внеску. Адже з 1 травня до 1450 грн. зріс розмір мінімальної заробітної плати, а розмір мінімального страхового внеску збільшився до 319 грн. (1450 грн. х 22%).

Окрім того, змінилася максимальна величина доходу, на яку потрібно нараховувати єдиний внесок. Вона складає 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на місяць нарахування доходу. З травня – це 36 250 грн. (1450 грн. х 25).

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року встановлено єдиний розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 22 відс. для всіх платників єдиного внеску, у т.ч. для тих, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску. Також, скасовано відрахування ЄСВ із зарплати працівників, яке складало 3,6%.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист: на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкасах

Коментарі

Вгору