Черкаські призовники отримають майже по 3 тисячі, – Курбет

13 травня 2016, 17:37
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Про особливості призову на строкову військову службу та оформлення на контрактну основу розповів військовий комісар Черкаської області полковник Євген Курбет.

- Для забезпечення призову на строкову військову службу Кабінетом Міністрів України виділені відповідні кошти у сумі 1 658 тис. грн. Це, звісно, невелика сума, проте вона дає змогу забезпечити визначену кількість призовників одноразовою грошовою допомогою 2990 грн., яка передбачена при призові до лав Збройних сил, – зазначив військовий комісар Черкаської області полковник Євген Курбет.

За його словами, строкову військову службу відновили для створення кадрового резерву Збройних сил, відповідного навчання майбутніх військовиків. Строковики проходитимуть службу в навчальних підрозділах, частинах тилового забезпечення.

Відзначились в позитивному напрямку щодо забезпечення призову Городищенський, Чорнобаївський, Шполянський та Маньківський райони. В цілому, якщо розділити загальний план призову, то найбільше повинно бути призвано з Черкас та Черкаського району – 100 осіб, з інших районів від 20 до 30 осіб.

Поруч з призовом на строкову службу, пріоритетним напрямком залишається комплектування військових підрозділів військовослужбовцями за контрактом. Перевага в першу чергу надається тим, хто вже має військово-облікову спеціальність, хто вже приймав участь в АТО та військовослужбовці з дотичних спеціальностей у випадку готовності проходження підготовчих вишколів та курсів.

- Якщо за перший квартал залучено на службу на контрактній основі 599 осіб, що на 71 особу менше встановленого Генеральним штабом завдання, то на другий квартал 2016 року отримано план оформлення на контракт у кількості вже трішки меншій - 628 кандидатів. Щодватижні циклічно здійснюється відправка до навчальних центрів бажаючих. І якщо раніше контрактник обов’язково мав перед проходженням служби у бойових частинах пройти двомісячне навчання, то зараз є дозвіл командування про направлення за бажання кандидата відразу до бойових частин при дотриманні певних умов, – озвучив особливості вербувальної роботи військовий комісар.

Нагадаємо, на території Черкаської області 5 травня стартував призов громадян на строкову військову службу. Його завершення передбачено 30 червня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору