Черкаські поліцейські взяли участь у всеукраїнських змаганнях з бодібілдингу (фото)

17 травня 2016, 14:30

1

Відкритий Кубок України з фітнесу та атлетизму відбувся минулими вихідними в місті Києві. Національну поліцію представляли двоє поліцейських з Черкащини, які зайняли призові місця.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Працівники Національної поліції взяли участь у змаганнях Кубку України з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму WBPF 2016, які проходили в будинку культури Київського політехнічного інституту 14 травня за версією Всеукраїнської федерація бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF. Програма змагання була цікава і різноманітна. Всього в них приймали участь близько 400 атлетів майже з усіх регіонів України. Від правоохоронних органів Черкащини на змагання прибули двоє поліцейських, оперуповноважений Владислав Ворона та співробітник управління превентивної діяльності Сергій Байда, які мають звання майор поліції.

В змагання правоохоронці гідно представили поліцію. П’яте місце в категорії «атлетік-фізик» понад 180 см виборов Владислав Ворона. В категорії «чоловік бодібілдинг» до 100 кг друге місце зайняв Сергій Байда.