Черкаські пенсіонери передали бійцям АТО понад 100 літрів квашеної капусти, пиріжки та вареники (відео)

15 січня 2017, 13:41

94265Більше ста літрів квашеної капусти, пиріжки та вареники передали в зону бойових дій черкаські пенсіонерки. Вони власноруч приготували смачні страви, щоб допомогти бійцям відчути затишок домашнього тепла. Смачні подарунки волонтери повезуть захисникам на Схід, інформує "5 канал".

82-річна Лідія Григорівна другий рік поспіль щодня приходить допомагати волонтерам.

"Мені не сидиться, дітки в мене там, в мене два сини, мені жалко, для дітей і з душею іду й роблю, все-все в світі помагаю, що скажуть, те й роблю", - сказала волонтерка.

Готують пиріжки за давніми рецептами, каже секретар комітету самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський" Марина Олексійчук. Щоб довго не черствіли, додають у тісто олію. Формують вироби з позитивними думками та побажанням швидкого повернення хлопцям. Гуртом волонтерки спекли півсотні пиріжків та сосисок у тісті. Ще більше сотні одиниць здоби та вареники жінки приготують удома і передадуть волонтерам перед виїздом на Схід.

"Пиріжки – це частина нашого домашнього затишку, тому що перебуваючи там, їм цього не вистачає, можливо не самих пиріжків, а той факт, що про них думають, дбають, піклуються, передають частинку всього цього, це дуже-дуже важливо", - зазначила координатор волонтерської організації "Наш батальйон" Ірина Сенченко.

20 волонтерів уже третій рік допомагають військовим. Микола Семенович називає себе бригадиром групи з виготовлення маскувальних сіток.

"Це вже в нас 129 сітка, в'яжемо залежно від розмірів, то у нас були й інші сітки, 6 на 9, а це 6 на 3, цю сітку десь два дні в'яжемо", - розповів він.

У передачу на фронт волонтери поклали набори з вітамінною сумішшю, консервацію та білизну. У неділю смаколики повезуть у 36-ту бригаду морської піхоти та 30-ту механізовану бригаду.

Поділитись

Коментарі

Вгору