Черкаські пенсіонери обурюються через підпільний косметологічний кабінет у будинку

31 серпня 2016, 11:22

bp2-1374570869-300x262Мешканці багатоповерхівки по вул. Гуржіївській, 8 (Рози Люксембург) проти нелегального косметологічного кабінету, що розташувався на першому поверсі у квартирі №37. Пенсіонери розповідають, нібито косметолог залякала сусідів по сходовій клітині, що спалить їхні квартири. Пенсіонери поверхами вище в один голос виступають проти косметологічного кабінету, через порушення санітарно-гігієнічних норм у їхньому під᾽їзді, інформує Антена.

Згідно Державних будівельних норм у житловому будинку може існувати приміщення, де здійснюється підприємницька діяльність. Однак в такому разі власник повинен вивести майно з житлового фонду, зробити окремий вхід у приміщення, офіційно зареєструвати фірму та платити податки. Місцеві жителі просять правоохоронні органи та фіскальну службу втрутитися у ситуацію та вжити відповідних заходів.

Детальніше - у відео.

Поділитись

Коментарі

просто жінка. сказав:

Тим одуванчикам треба дома сидіть а не рахувать хто до кого пішов. Це ж від заздрості та вредності взялись писати. Я не повірю, що такий потік клієнтів 20-30 в день.. Бабульки! та 5 клієнтів це за щастя отримати. Таких кабінетів на кожному кварталі а клієнтів не дуже багато. Радійте що люди стають красивіші. Іне придумуйте жахів.

Вгору