Черкаські міліціонери допомагають рятувати рибу від задухи (відео)

31 серпня 2015, 12:46

1

Внаслідок високої температури повітря та води на водоймах Черкащини спостерігається активне цвітіння синьо-зелених воростей. Це призводить до негативних наслідків – зменшилася кількість розчиненого у воді кисню, що стало причиною масової гибелі водних мешканців.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Щоб попередити подальше вимирання риби та іншої річкової живності, працівники лінійного відділу в річковому порту міста Черкаси спільно із Черкасирибохороною встановили помпу для перекачки води. Ця установка розміщуватиметься на Кременчуцькому водосховищі в найбільших місцях скупчення риби. Завдяки їй окремі ділянки води збагачуватимуться киснем, що дасть можливість рибі нормально дихати.

2

Окрім цього, правоохоронці проводять спільні рейди та патрулювання на водоймах області з метою виявлення фактів браконьєрства та вилову громадянами уже неживої риби для її подальшого продажу чи вживання. В разі виявлення фактів браконьєрства на місце буде викликано слідчо-оперативну групу райвідділу, на території якого здійснюватися незаконна діяльність, та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Поділитись

Коментарі

Вгору