Черкаські матері організували марш проти війни в Україні

05 березня 2014, 13:09

Близько 15 черкаських матерів з дітьми зібралися сьогодні о 12.00 на Соборній площі, щоб пройтися по місту маршем проти війни. Така мирна акція стала спонтанною, її черкаські мами організували за допомогою соціальних мереж.

- Ми не виступаємо ні за які політичні сили, ми за єдину Україну, за нашу державу, за наших дітей, братів, чоловіків. Ми не хочемо війни, воєнних дій. Ми хочемо добра, щастя і процвітання. Хочеться спокою і щасливого дитинства нашим малюкам, - розповіла учасниця маршу проти війни Вікторія Черненко.

Вона також запевнила, що черкаські мамочки у разі потреби готові проводити подібні акції щодня, головне - не допустити в Україні війни.

Окрім матерів-активісток, активними учасниками маршу проти війни стали їхні малюки. Вони допомагали матерям тримати плакти та аркуші паперу з гаслами: "Дітям мирну Україну", Объеденим Украину ради детей", "Мої діти не будуть вбивцями", "Мами проти війни", "Ми за мирне майбутнє наших дітей".

Під час маршу проти війни матері підготували телеграму Голові Ради Федерації РФ Росії Валентині Матвієнко із закликом не допустити кровопролиття і вбивств українських та російських солдатів.

- Валентина Матвієнко є уродженкою України, її юність пройшла у Черкасах, її батьки і рідна сестра поховані тут. Вона зрадила пам'ять своїх батьків, оскільки оголосила війну Україні.  Через телеграму ми звертаємося до матерів Росії, щоб вони підтримали нас і також виступили проти війни, - зазначила ініціаторка такого звернення Лідія Титаренко, кореспондент "Голосу України" в області.

Телеграму черкаські матері відправлять на російський телеканал "Дождь".

Вгору