
У Дахнівському лісництві Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» відбулися командно-штабні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі, що за масштабами була прирівняна до надзвичайної ситуації місцевого рівня.
За легендою, у хвойних насадженнях держлісфонду неподалік населеного пункту виникла пожежа лісової підстилки площею 52 га. Задля безпеки людей необхідно було евакуювати місцевих мешканців та учнів навчального закладу.
У навчаннях взяли участь органи управління та сили цивільного захисту Черкаського району. оперативне реагування на зміну ситуації.

Від філії "Центральний лісовий офіс" у навчаннях було задіяно 16 чоловік держлісохорони та 9 одиниць техніки: 2 пожежні авто, 1 пожежний модуль на базі пакапа, трактор з плугом, трактор з ґрунтометом, 1 квадроцикл, 3 мотоцикли.
Усі заходи проходили у контрольованих умовах, тож жителям району нічого не загрожувало.
За інформацією філії "Центральний лісовий офіс"
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram