Черкаські легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату України

01 липня 2024, 20:30

У Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. Черкаські легкоатлети також стали учасниками змагань та здобули низку нагород.

Вікторія Банира виборола друге місце серед дорослих із метання списа в жінок результатом 49.41 м. Вікторія представляє Черкаську обласну школу вищої спортивної майстерності.

Денис Нечипоренко виборов срібло чемпіонату серед дорослих із бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 52.55 секунди. Він є вихованцем Черкаської школи вищої спортивної майстерності.

Ростислав Голубович став чемпіоном України серед молоді з бігу на 400 м із результатом 47.93 секунди. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

Владислав Бідненко здобув третє місце серед молоді в метанні диска з результатом 40 метри 31 сантиметр. Спортсмен представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву.

Вікторія Брижко стала срібним призером Командного чемпіонату України з багатоборства серед молоді U-23 з результатом 3353 очок. Вікторія представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву.