Черкаські курсанти вшанували загиблих ліквідаторів-чорнобильців (фото)

24 квітня 2015, 17:08

415B4189

В Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля вшанували всіх тих, хто загинув через аварію на Чорнобильській АЕС. Напередодні 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи в інституті біля Монументу Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм. 

- Ми недаремно зібралися на цьому святому для нас місці – біля Монументу Героям Чорнобиля, на якому викарбувані прізвища трьохсот п’ятдесяти трьох випускників навчального закладу, які в умовах смертельної небезпеки, не задумуючись, стали на захист своєї Вітчизни. Вони врятували не тільки Україну, але й усю Європу від загрози жахливого ядерного лиха. Їхній подвиг назавжди слугуватиме прикладом для кожного з нас, буде взірцем самовідданого виконання службового обов’язку, - зазначив начальник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Олександр Тищенко.

415B4257

Продовжився мітинг покладанням квітів до монументу та вшануванням світлої пам’яті Героїв Чорнобиля, випускників навчального закладу, лейтенантів внутрішньої служби Віктора Кібенка та Володимира Правика, а також Героїв України Миколи Ващука, Василя Ігнатенка, Володимира Тишури, Миколи Титенка та усіх померлих вогнеборців-чорнобильців.

415B4232

Поділитись

Коментарі

Вгору