Черкаські коса та ковбаса – серед незвичайних рекордів України

28 вересня 2015, 16:50

Слово «рекорд» у багатьох з нас асоціюється з Книгою рекордів Гіннесса, куди заносяться найдивовижніші світові досягнення. Але далеко не всі знають, що українці можуть похвалитися своєю Книгою рекордів. І в ній вже безліч досягнень, поставлених нашими земляками. Силачі, спортсмени, колекціонери, винахідники, народні майстри! А ще неймовірні флешмоби і яскраві події. Все, звичайно, і не перелічити. IGotoWorld.com  склав перелік з 23-х найбільш цікавих рекордів. До спику найнезвичніших потрапили аж два черкаських.

Українці з найдовшим волоссям

70969_800x600_cfakepathvolosy_1Українська «Рапунцель» родом з Черкас. Якби Ганна Янко звісила своє золотаве волосся з другого поверху, то воно б практично досягло землі. У 2012 році експерти Національного реєстру рекордів зафіксували: довжина – 2,21 метра!

Щоб досягти такого результату, Ганна не стриглася 28 років. На одне миття йде банка шампуню, а сушіння займає 2 години.

У Ганни є «колега» – Артур Покос із Дрогобича. Він теж вирішив відпустити довге волосся. І досяг успіху: у 12 років міг похвалитися абсолютно неординарною для хлопчика довжиною шевелюри – 1,4 метра.

Найважча домашня ковбаса
Ось таку «домашню» ковбасу в 2014 році дегустували в Черкасах, в готельно-розважальному комплексі «Апельсин». Її вага склала майже 200 кг – практично одна добре вгодована свиня! Ця ж ковбаса визнана і найдовшою – 365 метрів. У той день встановили ще кілька національних рекордів: зробили найбільшу сковорідку в країні (діаметр – 3 метри), найкрихітніший шашлик (3,82 мм) і такий же мініатюрний люля-кебаб.
Фото з сайту IGotoWorld.com.

 

Вгору