Черкаські фіскали повернулись після тривалої служби в АТО

26 лютого 2017, 20:30

Колектив головного управління ДФС у Черкаській області урочисто зустрів працівників податкової міліції, які проходили службу в зоні АТО.

За власним бажанням підполковник податкової міліції Сергій Костенко, капітан податкової міліції  Антон Холоденко з жовтня минулого року до цього часу працювали в небезпечних умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни. А старший лейтенант податкової міліції Богдан Мельник з патріотичних міркувань перебував на службі з квітня 2015 року до цього часу.

Вітаючи колег з поверненням, перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Олег Дерев’янко вручив відзнаки головного управління «Кращий працівник фіскальної служби Черкаської області».

Також він привітав сім`ї колег та подякував батькам за таких синів.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, активну участь в протидії сепаратистські налаштованим особам, захист економічних інтересів держави в зоні АТО, виявлений при цьому високий професіоналізм, мужність та стійкість чоловіки отримали Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації.

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

Коментарі

Вгору