Черкаські дитсадки масово ремонтуватимуть

04 червня 2017, 21:22

У з'вязку з цим більше 40 дитсадків будуть закриті на ремонт. Цьогоріч на оновлення фасадів, внутрішніх мереж, заміну вікон, ремонти групових осередків, каналізації, харчоблоків та інші роботи у черкаських ДНЗ тощо з бюджету виділили понад 66 мільйонів гривень. Торік ця сума була вдвічі меншою, повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У з'вязку з цим більше 40 дитсадків будуть закриті на ремонт у липні.

- Відповідно до санітарного регламенту, якщо у закладі проводяться будь-які ремонтні роботи, перебування там малюків заборонене, - коментує завідувачка сектору дошкільної освіти управілння освіти міста Любов Доценко. - Проте, на цей період діток зможуть прийняти інші заклади, які відремонтують у червні та серпні.

Аби не було ажіотажу, в департаменті та закладах до ситуації готувалися ще з січня. Так, провели опитування серед батьків, з'ясувавши зручний для них період, в який діти б могли побути вдома, у рідних чи на відпочинку. Для більшості малюків батьки знайшли альтернативу садку. Для решти будуть забезпечені місця у "чергових" садках у кожному мікрорайоні міста.

З організаційних питань можна звертатися до адміністрацій ДНЗ та департаменту освіти та гуманітарної політики (37-83-55, каб 210, вул. гоголя, 251). 

Коментарі

Вгору