Черкаські депутати звернулися до Президента з проханням нагородити міста в Польщі та Латвії почесною відзнакою

14 лютого 2023, 12:17

Депутати Черкаської міської ради проголосували за звернення до Президента України щодо нагородження міста Бидгощ у Польщі та міста Валмієра у Латвії почесною відзнакою "Місто-рятівник".

Від початку повномасштабної війни росії проти України від громад Бидгоща та Валмієри до Черкас неодноразово надходила гуманітарна допомога. Також ці міста прийняли велику кількість громадян України з Черкас та інших громад нашої країни.

"Серед іншого, громади цих міст доставляли продукти харчування, засоби гігієни, одяг, ліки, медичні та санітарно-гігієнічні засоби. Разом із цим, від польських партнерів Черкаси отримали необхідне обладнання для наших захисників. За рахунок фінансової допомоги, наданої громадою міста Бидгощ, було придбано медичне обладнання. Враховуючи складну ситуацію в енергетичній галузі України, місто-побратим Валмієра надіслало Черкасам дизельний генератор потужністю 40 кіловат. Його встановили в одній з найбільших черкаських шкіл для потреб цього навчального закладу та пункту незламності", - йдеться в пояснювальній записці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору