Черкаські депутати змінили механізм роботи електронних петицій

13 грудня 2017, 15:45

Черкаська міська рада проголосувала за зміну роботи системи електронних петицій. Своїм голосуванням депутати підвищили поріг для голосування – із 250 до 500 голосів, підтримавши пропозицію секретаря міськради Олександра Радуцького. Рішення підтримали мінімальні 22 депутати, пише "Інфоміст".

За словами ініціатора створення механізму петицій Миколи Фомича, більшість міст мають поріг 250 голосів і лише Хмельницький – 500. Він пропонував не збільшувати поріг для голосування. Проте колеги його слів не підтримали і все одно збільшили поріг.

Натомість депутат запропонував приєднати до системи BankingID, що дозволить відсіяти “ботів”. Цю пропозицію було підтримано.

Ідею збільшити кількість голосів розкритикувала фракція ВО “Черкашани”. Так, Павло Карась назвав таку ініціативу “наступом на демократію”. Він також попросив мера Черкас накласти вето на рішення.

– 250 голосів збирали значно швидше, ніж за місяць. Думаю, 500 за місяць теж зібрати буде не проблема, – прокоментував натомість депутат міськради від “Свободи” Андрій Куча.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору