“Плануємо в наступному році добудувати військовий госпіталь”, – керівник фракції ВО “Черкащани” Олександр Коваленко

31 грудня 2022, 18:04

Підтримку ЗСУ депутати Черкаської обласної ради одноголосно називають найважливішою справою цього року. Продовжиться вона й в наступному. Окрім цього, в новий бюджет вже закладені кошти на масштабні проекти, які покращать життя звичайних людей.

Керівник фракції ВО "Черкащани" Олександр Коваленко розповідає, що ті проекти, які не вдалося втілити цьогоріч, перенесені на 2023.

"Виділення коштів на ЗСУ, військкоматам та підтримку обласної лікарні я вважаю найважливішими справами, - каже Коваленко. - Тобто програми, які допомагають бійцям і наближають мир. Водночас мали виділити гроші на будівництво кардіоцентру й онкодиспансеру. Та ми все ж проголосували, аби в наступному році зробити це. Також плануємо в наступному році добудувати та забезпечити всім необхідним військовий госпіталь. Ще в планах зробити нову диспетчерську для швидкої допомоги, адже в тій, що зараз – тісно. Цього року не все вдалося, бо війна внесла свої корективи. Робили те, що було найнеобхіднішим".

Голова обласної ради Анатолій Підгорний зазначає, що цьогоріч справді змінилися пріоритети в розподілі бюджету. Основний фінансовий ресурс спрямовано  на першочергові потреби наших захисників та створення безпечного середовища для черкащан.

"У наступному році підтримка обороноздатності все ж залишатиметься основною. Однак, якщо дозволятиме безпекова ситуація, то намагатимемося втілити й низку інфраструктурних проектів. Це і добудова корпусу променевої терапії, будівництво диспетчерської для Центру Екстренки, відновлення пошкодженого майна та будівництво житла для переселенців. Крім того, вже сьогодні ми повинні працювати на перспективу та створювати належні умови для реабілітації ветеранів, зокрема вкладати кошти в розвиток матеріально-технічної бази нашого госпіталю", - коментує голова обласної ради.

Депутати ВО "Черкащани" зуміли відправити десятки автівок для військових.  

"Наша команда купила дуже багато автівок для ЗСУ, - говорить депутат. - Також відправили для захисників значну кількість гуманітарної допомоги. Востаннє наша фракція долучилася до ініціативи голови Черкаської ОВА Ігоря Табурця, коли за 3 дні ми зібрали близько 35 тон вантажу, який відправили у Воронцовку. З них 4 машини – наші. Окремо для 500 діток звідти депутати нашої фракції купили подарунки. Дуже багато бронежилетів було придбано нашою командою з перших днів війни".

Святкувати Новий рік, як і його колеги, Олександр Коваленко не хоче. Кликати друзів та накривати стіл не буде. Каже, зараз війна і щось святкувати немає бажання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Хочуть :

щоб їх похвалили,за державні кошти відправили допомогу всу,в інший час їх просто б розікрали.

Вгору