Черкаські депутати просять Шокіна і Деканоїдзе вплинути на розслідування нападів на їхніх колег

04 лютого 2016, 11:04

Депутати чотирьох фракцій Черкаської міськради звернулися до Генерального прокурора України Віктора Шокіна та голови національної поліції України Хатії Деканоїдзе з проханням вплинути на розслідування випадків нападів на майно їхніх колег.

Причиною до написання такої заяви стало пошкодження автомобіля депутата від ВО "Черкащани" Івана Сухарькова, що сталося вчора вночі.

Депутати від фракцій: "Укроп", "Черкащани", "Самопоміч" та Партії Вільних демократів вважають, що у Черкасах склалася погана традиція непритягнення до кримінальної відповідальності за політичні злочини. У заяві вони згадують випадки пошкодження майна та нападів на депутатів та кандидатів у депутати, які черкаські правоохоронці і досі не розкрили.

Зокрема, факт, коли під вікна екс-мера Сергія Одарича підкинули вибуховий пристрій, викрали автомобіль із двору будинку екс-депутата Андрія Більди, пошкодили авто екс-депутата Сергія Кудактіна та міського голови Анатолія Бондаренка, залишається без розгляду і заява Вільних демократів щодо побиття двох їхніх кандидатів під час виборчої компанії, проникнення до будинку депутата Павла Карася та отруєння його собак.

- Складається відчуття, що черкаські правоохоронці не зацікавлені чи не можуть розслідувати ці справи. Ми вимагаємо задля оперативного та всебічного розслідування цих справ передати їх до правоохоронних органів інших областей або центрального апарату нацполіції, - заявив депутат Олексій Романов.

 

Коментарі

Вгору