Черкаські ДАІвці анонімно розповіли новому міністру МВС про статки свого начальника

24 лютого 2014, 13:55

Сайт "Народний комітет по боротьбі з корупцією" оприлюднив листа працівників управління Державтоінспекції в Черкаській області, які анонімно розповіли про оборудки свого начальника.

"Відразу вибачаємося, що не називаємо свої прізвища, бо боїмося стати безробітними зі зрозумілих причин. Скільки можна знущатися над нами і над автомобілістами Черкащини від цього грабіжника та хабарника, начальника УДАІ Черкаської області Іванченка Андрія Олексійовича?

Менше, ніж за рік роботи начальником ДАІ, Іванченко в Черкасах за свою скромну заробітну плату зумів придбати чотирьохкімнатну квартиру в елітному будинку неподалік від місця роботи, автомобіль Volkswagen Touareg 2012 року випуску (ціна не менше 75000 доларів), який зареєстрував разом з квартирою на себе. А пізніше продав авто, бо цією інформацією зацікавились певні служби. Та не довго сумував, придбав Porsche Cayenne, зареєструвавши його на підставну особу. Не забув він і про батька, купив йому Toyotу RAV4 замість старенької Ниви.

А ще купив двоповерховий будиночок на березі Дніпра біля ресторана «Робінзон» з шматочком землі, вартість якої тут становить 20000 доларів за сотку, також будується будинок по вул. Ватутіна. Звідки ж взялися ці гроші при зарплатні близько 8000 гривень? Щоденна “такса” з кожного екіпажа становить від 100 до 500 гривень, це так би мовити “план до двору”.

Де і як заробляються ці гроші, як не поборами з громадян. Начальники підрозділів ДАІ мають щомісяця платити в “касу” тисячі гривень в залежності від «багатства» району. А ще є ціни на посади, які продаються по три тисячі "зелених", чергові службові звання від одної до трьох тисяч доларів, посади, які відбирались в одних, хто не міг можливості заплатити та віддавались іншим, хто купляв їх, забираючи останні копійки в сім’ї.

Серед нас є ще працівники, які дуже добре пам’ятають ті часи, коли основною функцією роботи ДАІ були безпека дорожнього руху та боротьба із злочинністю, а тепер співробітники оцінюються по кількості «заробленого» для Іванченка. Повірте нам, пане міністре, ми не боїмося ні труднощів, ні ризику задля виконання завдань, ради яких йшли на цю нелегку роботу, та ніколи не могли подумати, що станемо інструментом заробітку для теперішнього начальника УДАІ.

А іще Андрій Олексійович палкий фанат футболу. Усі підрозділи розбиті на 10 команд, які грають між собою 2 рази на тиждень. Наче й добре, але є одне маленьке “але”. Начальники місцевих ДАІ, на території яких проводяться ці матчі, повинні спонсорувати післяматчеві банкети, а це мінімум на 30 осіб. А скільки коштує замовити автобус на поїздку, наприклад, з Драбова до Умані (відстань 300 км). А де ж брати гроші? Техоглядів уже немає, от і “деруть” кошти з простих громадян, “такса” — вона і в Африці “такса”.

На жаль, цей список можна продовжувати безмежно. Також цікаво, на які кошти командир уманського стройового підрозділу ДАІ будує для свого шефа ресторан біля автодороги Київ-Одеса. Цю всю інформацію можна з легкістю перевірити, потрібно лише призначити комісію з Києва, а не скидати на місцевий ВВБ. Але, пане міністре, страшніше те, що про все це знає начальник УМВС і нічого не робить, хто ж відмовиться від щомісячного ласого шматочку.

Дійшло вже того, що Іванченко керує не тільки ДАІшниками, а і начальниками райвідділів. Районні відділення ДАІ підпорядковані безпосередньо міськрайвідділам, але їхні начальники ніякого впливу на свої підрозділи ДАІ не мають, бо бояться попасти під гнів генерала з подачі його улюбленця — начальника УДАІ.

Взагалі, чому повинні страдати чесні співробітники Державтоінспекції та їхні сім’ї від бажання добре жити цього морального нелюда Іванченка, невже Ви не в змозі своїм вольовим рішенням навести порядок в Державтоінспекції Черкащини, адже добре ім’я цієї силової структури набагато важливіше ніж кармани цього хапуги. Таких як я вже набереться більше десятка і ми дуже сподіваємось на Вашу підтримку, не збираємось зупинятися, щоб там не було".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору