Черкаські ДАІшники заявили про дефіцит бланків

07 вересня 2015, 20:35

1428070222_2

Наразі деякі центри надання адміністративних послуг області недостатньо забезпечені бланковою продукцією. Зокрема, в кількох підрозділах відсутня плівка для нанесення інформації на бланкову продукцію.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ Черкаської області.

Нестача такого матеріалу виникла через не постачання даної продукції її виробником. Центри надання послуг ДАІ працюють за принципом «Єдиного вікна», тож мешканці невеличких сіл та районних центрів можуть отримати адміністративні послуги підрозділах м. Черкаси та м. Умань у зручний для себе час.

Слід зазначити, що керівництвом Департаменту Державтоінспекції та Департаменту матеріального забезпечення МВС України вживаються всі заходи, спрямовані на забезпечення підрозділів продукцією. До кінця тижня Центри надання послуг ДАІ отримають бланкову продукцію.

Інформацію щодо наявності продукції, може отримати кожний громадянин. Для цього достатньо відвідати сайт Державтоінспекції області та ознайомитися з відомостями щодо залишків бланкової продукції.

Керівництво ДАІ Черкащини приносить свої вибачення за тимчасові незручності та дякує за розуміння. Державтоінспекція України є тільки реалізатором даної спецпродукції, і зі свого боку робить все можливе, аби звести незручності для людей до мінімуму.

Поділитись

Коментарі

Вгору