Черкаські богатирі-рятувальники стали найсильнішими в Україні

16 вересня 2016, 18:21

index

Рятувальники-атлети з Черкас Богдан Копил, Віталій Ковтун та Вадим Брахно у складі збірних ДСНС України вибороли перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України зі стронгмену серед працівників та військовослужбовців центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністерство внутрішніх справ.

Змагання проходили 11 вересня в Києві на столичній тренувальній базі Федерації стронгмену України, інформують в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Серед учасників збірні команди силових структур від Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, участь у змаганнях також взяли дві команди від ДСНС України. У складі однієї з них були черкащани.

index4

Програма проведення змагань передбачала виконання таких силових вправ: таєр фліп (кантування 360-кілограмової гумової покришки), лог-ліфт (підняття колоди з паралельними ручками), тяга 175-кілограмової штанги та 2-х комплексних силових естафет.

З перших хвилин турніру лідерство захопила команда ДСНС, основу якої складали черкаські рятувальники. У подальшому під час напруженого 3-х годинного силового марафону черкаські спортсмени проявляли високий рівень силової підготовки та витривалості. Стабільний та звитяжний виступ команди стронгменів і дозволив їй у підсумку отримати головний кубок змагань.

По завершенню змагань команди переможці отримали з рук організаторів турніру та дворазового володаря титулу “Найсильніша людина світу” – Василя Вірастюка пам’ятні медалі та кубки.

Поділитись

Коментарі

Вгору