Черкаські автомайданівці спорядили до АТО новостворену артилерійську бригаду

28 квітня 2015, 09:57

1

Черкаські активісти практично повністю забезпечили спорядження нещодавно створеної 43-ї артилерійської бригади, що днями приєднається до наших військ на Сході.

28 квітня із Черкас вирушив новий гуманітарний вантаж провізії та обладнання, у тому числі – і солодощів, які передали дітлахи черкаської школи №20.

Наші військові отримають також інструменти для обслуговування артилерійської техніки, спеціально замовлені шеврони, спецокуляри та спецодяг, запчастини для машини «Швидкої допомоги» і 2 легкових авто.

Це уже третій гуманітарний вантаж – до того «Автомайдан-Черкаси» уже доставив артилеристам водонагрівачі, форму та головні убори, миючі засоби, одноразовий посуд, комп’ютер, планшети та портативну метеостанцію. Остання надзвичайно важлива, оскільки допомагає коригувати точність вогню артилерійських гармат.

- Цього разу ми дуже щасливі передати нашим хлопцям не лише замовлені ними речі, для яких ми збирали і власні кошти, і кошти небайдужих черкащан – але й солодкі подарунки від дітей, зроблені ними з власної ініціативи, — зазначив голова ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко.

– Наступного разу ми плануємо доставити 43-й артилерійській бригаді «сухі борщі» та маскувальні сітки. Це спецзамовлення уже почали виконувати черкаські «павучки» — адже сітки дуже великі, бо призначені для маскування артилерійської техніки.

2 3 4

 

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору