Черкаська вокальна студія пропонує безкоштовне навчання

08 березня 2017, 16:29

Минулого тижня у Черкасах оголосили набір до безкоштовної вокальної студії VIVA. На навчання можуть прийти охочі до співу юні містяни. Заняття стартують незабаром у трьох вікових групах, інформує "ГромЧе".

Заняття у вокальній студії проходять по середах та п’ятницях щотижня у різний час. Про години вчителі вокалу домовляються окремо з батьками. Основною вимогою для вступу до безкоштовної школи є слух та велике бажання навчатись.

– Заняття у нас відбуваються по середам та п’ятницям. У кожної групи чи дитини свій час, – розповідає керівник вокальної студії Анастасія Бутовська. – Практика вокалу відбуватиметься на виступах на різних концертах та, за можливості, на конкурсах.

З дітьми, в основному, вивчатимуть вокальний спів в ігровій формі. Пані Анастасія також додає, що для зацікавленості малечі будуть використовувати і елементи хореографії.

Вокальна студія VIVA запрошує на безкоштовне навчання у молодшу (5-7 років), середню (8-12 років) та старшу (з 13 років) групи. Заняття проходитимуть у Палаці Молоді (вул. Сумгаїтська, 12). Тел. 0932346833.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору