Черкаська влада не контролює ситуацію в області, – Гресь

11 березня 2016, 16:06

f641f67efa680afb475bb32af1ab6c16_L

Ситуація, що виникла кілька тижнів тому із відключенням багатьох шкіл області від газу, та намагання штучно довести «Черкасиобленерго» до банкрутства, може свідчити про те, що черкаська влада не контролює ситуацію в області.

Таку думку висловив екс-голова Черкаської обласної ради Володимир Гресь, пише Вечірка.

- Сьогодні я згадую 2006-2007 роки, коли облгаз відключив від газу один із обласних лікувальних закладів. Тоді одразу була відкрита кримінальна справа на працівників облгазу, а заклад того ж дня був підключений до газових мереж. Це відключення стало приводом для звільнення одного із заступників голови Черкаської облдержадміністрації, який, треба віддати йому належне, дуже багато зробив для того, щоб таких фактів у області не було, адже на той час більшість районних і обласних закладів мали значні борги за газ. Що у нас відбувається сьогодні. Починаючи від Драбівщини і закінчуючи Христинівщиною, практично у кожному районі від газу були відключені школи та ФАПи. Реакції з боку влади практично не було ніякої, усі районні адміністрації, керівники закладів боролися самостійно. Влада фактично допустила до такого, що на сьогодні областю керує облгаз, а не обласна адміністрація.

Непокоїть екс-посадовця і ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго».

- Зараз при мовчазній згоді влади прибуткову організацію «Черкасиобленерго» штучно доводять до банкрутства. Водночас обленерго доводить до банкрутства сотні підприємств, коли не виписує податкові накладні і через це підприємства не отримують відшкодування ПДВ (борг обленерго по ПДВ перед підприємствами області за різними джерелами сягає від 50 до більше ніж 70 млн грн). Підприємці стукають у всі двері, починаючи від народних депутатів і закінчуючи Кабінетом Міністрів, а обленерго плює на всіх і робить свою справу. Тож у мене виникає запитання, кому слугує влада в Черкаській області? Олігархам, які тримають обленерго, володіють десятками тисяч гектарів землі, чи людям, які привели їх до влади?

Поділитись

Коментарі

Вгору