Черкаська прокуратура з’ясовуватиме, чому після розмови з вчителем дитина потрапила до лікарні

26 грудня 2015, 12:16

конфликт-учитель-ученик

За фактом отримання учнем однієї з гімназій м. Черкаси психологічної травми під час навчального процесу 17.11.2015 Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) Кримінального кодексу України, процесуальне керівництво, в якому здійснюється Черкаською місцевою прокуратурою.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Установлено, що 17 листопада цього року шестикласник Черкаської гімназії після бесіди з директором закладу, на думку законного представника дитини, отримав психологічну травму, яка ускладнила хронічне захворювання неврологічного характеру неповнолітнього та призвела до його госпіталізації у лікарню.

На цей час розслідування триває, вживаються заходи, спрямовані на повне та неупереджене дослідження всіх обставин справи. По завершенню досудового розслідування буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства.

 

Коментарі

Вгору