Черкаська прокуратура виявила порушення в роботі міських держреєстраторів

27 лютого 2014, 15:23

 

Прокуратурою Черкас встановлено, що у реєстраційній службі міськуправління юстиції не дотримуються порядку оформлення документів та матеріалів, їх зберігання та обліку. Неналежним чином сформовані реєстраційні справи. Зафіксовані також факти неінфомування заявників про прийняте рішення за результатами розгляду заяв, інформує прес-служба відомства. 

Серед порушень – і відсутність взаємодії відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно із правоохоронними органами. Це створює передумови для вчинення кримінальних правопорушень, - інформують у прес-службі прокуратури міста.

Так, під час виявлено факт підроблення та використання підроблених документів, на підставі яких чоловік намагався зареєструвати право власності на дві квартири в обласному центрі. Зареєстровано та розслідуються кримінальні провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України, про що повідомлялося раніше.

Прокуратурою міста Черкаси на адресу керівництва відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції внесено подання з вимогою усунути вказані порушення. Подання розглянуте та задоволене.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору