Черкаська молодь провела аполітичний флешмоб на підтримку цілісної України (відео)

15 березня 2014, 17:36

Понад 100 черкасців сьогодні, 15 березня, на площі ім. Т. Шевченка виклали своїми тілами карту цілісної України, щоб нагадати усім українцям, що ми - єдині.

Участь у такому флешмобі взяла в основному молодь (школярі, студенти ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, ЧДТУ, представники громадських організацій, зокрема, Правого сектору, Самооборони). Учасники тримали в руках жовті та блакитні аркуші паперу, які символізували прапор України, а такуж аркуші з буквами, які складали гасло "Ми - єдині".

Молодь своїми тілами утворила карту України та Криму, заспівала державний гімн та поскандувала: "Ми любимо Україну", "Україна в нас одна", "Крим - це Україна".

- Останніми днями подібні акції відбуваються по всій країні. Сьогодні ми вирішили долучити до них і Черкаси. Це молодіжний аполітичний флеш-моб. Без політичних гасел та риторики. Україна в нас єдина. Неважливо, якою мовою ми спілкуємося чи в якому місті живемо, у нас є спільна мета: побудова незалежної, суверенної і дипломатичної держави. Сьогодні ми це показали, - розповів один з організаторів заходу, директор Черкаського молодіжного ресурсного центру Віктор Велівченко.

З-поміж учасників флешмобу яскравим вбранням виділялася Анастасія Ільченко. Вона прийшла на захід у вишиванці та з українським символом-оберегом - вінком на голові.

- Я долучилася до цієї акції задля підтримки цілісності України. Також я хочу підтримати патріотів, які наразі перебувають в Криму, адже вони у дуже складній ситуації. Таке вбрання я одягнула, щоб продемонструвати, що ми патріоти, ми за єдину країну, за цілісність та проти сепаратизму, - зазначила дівчина.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору