Черкаська міська рада звертається до районної, аби відшукати вільну землю АТОвцям

28 квітня 2015, 19:51

земля

Депутатський корпус Черкас вирішив направити звернення до своїх колег із району, аби ті допомогли з вирішенням питання щодо виділення землі учасникам антитерористичної операції на сході країни. "За" таке рішення на вчорашній сесії висловилося 35 депутатів, інформує прес-служба мерії.

Земельні масиви для цих потреб обранці просять виділити за рахунок прилеглих землекористувань сільських рад Черкаського району. Водночас, запевняють, що місто бере на себе зобов’язання щодо забезпечення таких житлових масивів комунальною інфраструктурою.

"На жаль, в адмінмежах міста Черкаси відсутні масиви вільних земельних ділянок, які відповідно до генерального плану міста, можуть бути надані бійцям АТО під індивідуальне житлове будівництво, – йдеться у в тексті цього звернення. – Враховуючи складну ситуацію, що склалась в місті щодо виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва пільговим категоріям громадян, просимо Вас виділити земельні масиви за рахунок прилеглих землекористувань сільських рад Черкаського району".

Нагадаємо, що учасники АТО з Черкас неодноразово зверталися до міської влади з проханням виділити земельні ділянки для індивідуальної забудови. Через те, що за Генеральним планом відсутні вільні земельні ділянки під таку забудову, керівництво міста почало шукати інші шляхи виходу із ситуації. З цього приводу в мерії відбулося кілька зустрічей з АТОвцями. Було вирішено звернутися до Черкаської РДА з проханням виділити вільні ділянки поблизу Черкас.

Поділитись

Коментарі

Вгору