Черкаська міліція відкрила два кримінальні провадження на членів виборчих дільниць

27 жовтня 2014, 11:18

Під час моніторингу мережі Інтернет було виявлено інформацію про те, що на 196 та 199 ОВК деякі члени виборчих дільниць вносили зміни в протоколи підрахунку голосів безпосередньо в приміщенні окружної виборчої комісії. Отримана інформація була відразуз ареєстрована. На місця події направлено слідчо-оперативні групи. Зібрано необхідні матеріали.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Наразі за даними фактами відкрито два кримінальних провадження зачастиною 3 статті 158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів) Кримінального кодексу України.

Працівники міліції і надалі будуть жорстко реагувати на всі випадкипорушень виборчого законодавства. Це позиція МВС України, якої дотримується і Управління МВС України в Черкаській області.

Також варто зазначити, що після того, як спостерігач зафільмував, як членвиборчої дільниці вносила зміни до протоколу, їй стало зле. До ОВК викликали швидку, яка забрала жінку до лікарні, де вона зараз перебуває нас таціонарному лікуванні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору