Черкаська майстриня створила іграшкового пса-сапера

26 червня 2022, 10:06

Черкаська майстриня Лілія Палій на спицях виплела з ниток власну версію пса-сапера Патрона. Власноруч створила викрійку та одягнула іграшку в "бронежилет" із національною символікою. Вдома має колекцію плетених героїв казок та мультфільмів. Розповіла, що така творчість врятувала їй життя, а нині іграшками допомагає іншим, пише Суспільне.

"Зазвичай я всі свої іграшки в'яжу по куплених майстер-класах (опису - ред.) інших авторів. Цього разу наважилася спробувати сама написати опис і по ньому вив'язати іграшку. Скажу, що мені було дуже важко. Я набирала петлі, в'язала, розпускала і знову набирала петлі та в'язала. Робила це доти, доки не отримувала бажаний результат", – так про народження плетеної версії улюбленого українцями пса Патрона розповіла майстриня.

"Настільки цей пес мене вразив, так про нього розповідали... Я на нього підписалася, багато фотографій робила, щоб була схожість з моїм", – пояснила пані Лілія.

Вона створила рухливу іграшку, як і сам джек-рассел-тер'єр:

"Мій іграшковий Патрончик може ручки опускати, він може так лежати. Одним словом — як живий".

Нині майстриня в процесі створення ще двох іграшок-песиків: поруч на столі, в чаші – нитки кольорів Патрона. Робоче місце для Лілії – творчий куточок її дому. В’язання іграшок колись допомогло врятувати здоров’я. Тепер жінка допомагає й сама.

"Так вийшло, що іграшки мене повернули до життя. Нині я дуже багато передаю іграшок діткам. На Новий рік передала у дитячий будиночок, а це перед своїм Днем народження передала у водолікарню".

На полицях у Лілії — виплетені герої мультфільмів, казок, та навіть зв’язаний посуд. Над столом — запаси ниток.

"Як почалася повномасштабна війна, спочатку я не робила нічого, поки шум декількох днів пройшов. Потім я зрозуміла, що буде важко, і з ще більшим напором взялася в’язати. Плела, поринаючи повністю в процес. Плетення мене заспокоює, розслабляє. Коли я ось так сиджу просто, то мені не вистачає спиць і пряжі", – пояснила майстриня.

Іграшка воєнних часів — дівчинка-україночка з птахом й українські козаки й козачки.

Українка вже помандрувала світом, до подорожі готується тепер і Патрон.

"Патрон поїде до дівчини, у неї є собака джек-расел. Як подарунок його відправляють цій дівчині", – розповіла майстриня.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору